Jsme síť čerpacích stanic ORLEN, největší řetězec v České republice. Čerpáme ze silného a stabilního zázemí nadnárodní skupiny ORLEN, která působí ve více než 110 zemích světa a provozuje bezmála tři tisíce čerpacích stanic v šesti zemích střední a východní Evropy: v Česku, Polsku, Německu, Maďarsku, Litvě a na Slovensku.

Řidiči mohou v naší síti využít plnohodnotné čerpací stanice ORLEN, které kromě pohonných hmot nabízejí i široký doplňkový prodej, občerstvení a odpočinkovou zónu, nebo samoobslužné stanice ORLEN express, které jsou cenovou alternativou k nízkonákladové konkurenci.

Nabízíme excelentní aditivovaná paliva EFECTA s čisticím účinkem na motorovou soustavu a prémiová paliva VERVA, která vedle čisticího účinku také zvyšují výkonu motoru. Součástí naší nabídky je i široký doplňkový prodej a občerstvení v rámci jedinečného gastronomického konceptu Stop Cafe.

Disponujeme největší sítí mycích linek v České republice. Naše myčky jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Díky unikátní aplikaci DIGI mycí linka zajišťujeme zákazníkům maximální komfort a zároveň i 100% kontrolu nad náklady za mytí vozidla.

 

Vyvinuli jsme vlastní mobilní aplikaci ORLEN, která umožňuje jejím uživatelům čerpat výhody od ORLENU přímo z mobilu. Aplikace šetří čas i peníze při placení a zároveň jejím prostřednictvím odměňujeme naše věrné zákazníky.

 

Vydáváme také vlastní tankovací karty. TANKARTA Easy je vhodná pro jednotlivce a rodiny,   firemním klientům je určena TANKARTA Business, nabízející atraktivní programy zaměstnaneckých benefitů nebo poukázky na odběr paliv pro obchodní partnery.

 

Naši výjimečnost, inovativní přístup a kvalitní péči o zákazníky potvrzuje také fakt, že jsme šestinásobnými držiteli ocenění Nejdůvěryhodnější značka v Česku a titulů Obchodník roku.